Novinky
Skupiny nástreku DURAPRINT

  V ponuke sú nové rady nástrekov na brány - Duraprint Rustikálny štýl, Vertikálny štýl a Metal Všetky nástreky je možné použiť na všekty typy bránových sekcií: pruhy, kazety, drážka woodgrain, drážka hladká,...

viac
duraprint.cz

V súčastnej dobe je už spustený nový web, kde je už možné vyberať nástrek brán v štandardnom, exkluzívnom alebo individuálnom vyhotovení - sekcia PRODUKTY.   Vždy sú zobrazené 3 fotky brán, na ktorých je: celá brána,...

viac

vjazdové závory

Úvod výrobky

Elekrohydraulické závory FAAC sa vyrábajú pre šírky vjazdu do 8 metrov. Motor s elektronikou a pružinou sú ukryté v stĺpiku. Hliníkové ramenom môže mať na sebe svetlo odrážajúce nálepky alebo žiarovky a môže mať aj pevnú oporu.
Závory môžu pracovať až 100% z celkového času. Elektronika je napájaná 230 V a samotný motor 24 V s výkonom 300 až 800 W. V prípade výpadku el. energie je možné závoru odistiť kľúčom a otvoriť ručne.


Elektrohydraulické závory sa osádzajú do vjazdových otvorov s vyššou mierou používania ako sú vjazdy veľkých firiem, parkoviská alebo objekty chránené pred neoprávneným vjazdom. Hydraulické závory majú oproti elektromechickým závorám oveľa menej mechanických častí, čím je predĺžená životnsť hydraulickej závory až na dvojnásobok oproti klasickým elektromechanickým zariadeniam.  Možné príslušenstvo tvorí:
- fotobunky
- maják s anténou
- kľúčový spínač
- diaľkové ovládanie

- GSM relé pre ovládanie mobilným telefónom