Novinky
Skupiny nástreku DURAPRINT

  V ponuke sú nové rady nástrekov na brány - Duraprint Rustikálny štýl, Vertikálny štýl a Metal Všetky nástreky je možné použiť na všekty typy bránových sekcií: pruhy, kazety, drážka woodgrain, drážka hladká,...

viac
duraprint.cz

V súčastnej dobe je už spustený nový web, kde je už možné vyberať nástrek brán v štandardnom, exkluzívnom alebo individuálnom vyhotovení - sekcia PRODUKTY.   Vždy sú zobrazené 3 fotky brán, na ktorých je: celá brána,...

viac

motory pre brány

Úvod výrobkymotory pre brány

ropný motor KING gates OVO

s lištou s nylonovým remeňom pre tichý a plynulý chod, obsahujúci príjímač a vysielač DMTN (433 Mhz), so silou 550 N  je použíteľný pre bránu do 9 m2. Jeho veľkou výhodou je okrem tichého chodu a vynikajúcej ceny možnosť skombinovať ostatné výrobky KING gates s týmto motorom na jeden ovládač, bez použitia univerzálneho prímača.

Pre brány s väčším rozmerom je k dispozícii motor KING gates BOOK, ktorý je schopný ovládať brány do 12 m2.

stropný motor KING gates OVO                     stropný motor KING gates BOOK

Prospekt motora KING gates OVO                       Prospekt motora KING gates BOOK


 


stropný motor FAAC

Stropné motory FAAC

dodávame takisto s lištou s tefonovým pásom. Súčasťou motora je príjímač

a vysielač DL2 (868 MHz). Motor D600 so silou 600 N je použiteľný pre brány

do šírky 4000 mm a do výšky 2500 mm Motor D1000 so silou 1000 N je použiteľný

pre brány do šírky 6000 mm a do výšky 3200 mm. Motory FAAC sú výbornými

pracantami, určenými aj na intenzívnu prevádzku.

  

       Všetky garážové motory majú

    ochranu voči ťahu a tlaku, takže

     pri náraze na prekážku okamžite

        zastavia a reverzujú pohyb.
 Bočné motory pre ovládanie sekčných priemyselných brán sú osadené na boku na torznej tyči pri preklade a majú samostatnú elektroniku. Bočný motor pracuje s maximálnou silou a zastavuje prostredníctvom elektronických koncových spínačov. Ochranu majetku a osôb zabezpečuje kontaktná lišta, ktorá je umiestnená v spodnej gume alebo výsuvné fotobunky. Pri kontaktnej lište je v spodnej tesniacej gume optolišta a keď sa guma na prekážke stlačí, paprsok sa preruší a brána zabezpečí spätný pohyb.
Všetky motory možno ovládať tlačítkom, kľúčovým spínačom, klávesnicou, diaľkovým ovládaním, ťahovým spínačom alebo GSM prijímačom.

V ponuke sú bočné priemyselné motory MFZ alebo GFA.
V oboch prípadoch sú odstupňované podľa veľkosti brány.
Motory MFZ sú dodávané výlučne na 400 V, motory GFA v prevedení pre menšie brány - do 18 m2 - sú napájané 230V. Všetky motory je možné dodať bud s rozšírenou elektronikou a spodnou bezpečnostnou hranou alebo na ovládanie s osobou prítomnou, tzv. "mrtvý muž". Všetky motory majú reťaz pre núdzové otvorenie a zatvorenie brány.


 bočný motor STA     bočný motor STA s jednotkou