Novinky
Skupiny nástreku DURAPRINT

  V ponuke sú nové rady nástrekov na brány - Duraprint Rustikálny štýl, Vertikálny štýl a Metal Všetky nástreky je možné použiť na všekty typy bránových sekcií: pruhy, kazety, drážka woodgrain, drážka hladká,...

viac
duraprint.cz

V súčastnej dobe je už spustený nový web, kde je už možné vyberať nástrek brán v štandardnom, exkluzívnom alebo individuálnom vyhotovení - sekcia PRODUKTY.   Vždy sú zobrazené 3 fotky brán, na ktorých je: celá brána,...

viac

motory pre brány

Úvod výrobkymotory pre brány

Stropný motor KING gates Elevo

s lištou s nylonovým remeňom pre tichý a plynulý chod, obsahujúci príjímač a vysielač (433 Mhz), so silou 620 N alebo 1000 N (použíteľný pre brány až do 15 m2). Jeho veľkou výhodou je okrem tichého chodu a vynikajúcej ceny, možnosť nastavenia rýchlosti motora, jemného nastavenia citlivosti na prekážku a možnosť skombinovať ostatné výrobky KING gates s týmto motorom na jeden ovládač, bez použitia univerzálneho prímača.


stropný motor KING gates OVO                     


  

       Všetky garážové motory majú

    ochranu voči ťahu a tlaku, takže

     pri náraze na prekážku okamžite

        zastavia a reverzujú pohyb.
 Bočné motory pre ovládanie sekčných priemyselných brán sú osadené na boku na torznej tyči pri preklade a majú samostatnú elektroniku. Bočný motor pracuje s maximálnou silou a zastavuje prostredníctvom elektronických koncových spínačov. Ochranu majetku a osôb zabezpečuje kontaktná lišta, ktorá je umiestnená v spodnej gume alebo výsuvné fotobunky. Pri kontaktnej lište je v spodnej tesniacej gume optolišta a keď sa guma na prekážke stlačí, paprsok sa preruší a brána zabezpečí spätný pohyb.
Všetky motory možno ovládať tlačítkom, kľúčovým spínačom, klávesnicou, diaľkovým ovládaním, ťahovým spínačom alebo GSM prijímačom.

V ponuke sú bočné priemyselné motory  FMK alebo GFA.
V oboch prípadoch sú odstupňované podľa veľkosti brány.
Bočné motory je možné dodať v prevedení na 230V alebo 400V.  Všetky motory sa dodávajú  s rozšírenou elektronikou a spodnou bezpečnostnou hranou alebo v prevedení osoba prítomná "mrtvý muž". Motory môžu mať reťaz pre núdzové otvorenie a zatvorenie brány.


bočný motor FMKbočný motor STA s jednotkou bočný motor STA