Novinky
Skupiny nástreku DURAPRINT

  V ponuke sú nové rady nástrekov na brány - Duraprint Rustikálny štýl, Vertikálny štýl a Metal Všetky nástreky je možné použiť na všekty typy bránových sekcií: pruhy, kazety, drážka woodgrain, drážka hladká,...

viac
duraprint.cz

V súčastnej dobe je už spustený nový web, kde je už možné vyberať nástrek brán v štandardnom, exkluzívnom alebo individuálnom vyhotovení - sekcia PRODUKTY.   Vždy sú zobrazené 3 fotky brán, na ktorých je: celá brána,...

viac

krídlové brány

Úvod výrobkykrídlové brány

 


Nami dodávané dvojkrídlové brány sú vyrábané z pevných hliníkových profilov čo so sebou nesie nasledovné výhody:


- Krídla sa nekrížia a nesadajú. Profily sú stavané na dlhé a bezproblémové používanie (profily bez prerušeného tepelného mosta majú šírku 75mm  a hrúbku 45mm,  profily s prerušeným tepelným mostom majú hrúbku až 70mm a šírku 68 mm). (U konkurenčných výrobkov s tenšími a užšími profilmi môže prísť k pokrúteniu profilov a sadaniu krídiel)


- hliníkové vyhotovenie brány zabezpečuje odolnosť proti poveternostným vplyvom. 


- je možné vybrať medzi profilmi s prerušeným tepelným mostom alebo bez prerušeného tepelného mosta


- nastaviteľné panty zaručia presné zoštelovanie krídiel pri montáži.


- výplň zo sendvičových panelov umožňuje vybrať rovnaké motívy ako u sekčných brán. Naviac je možné sekcie vložené do krídiel
osadiť vodorovne alebo zvislo


- hliníkový rám a zárubeň je možné opatriť farbou podľa vzorkovníka RAL.  Bránová  výplň môže byť takisto striekaná do farby alebo môže byť použitý panel s nástrekom imitácie dreva.


Ak rozmýšľate nad dvojkrídlovou bránou, toto je ideálne riešenie.  

Dvojkrídlová brána z hliníkových profilov je výhodnejšia oproti drevenej, plastovej alebo zváranej ocelovej bráne  a to z hľadiska životnosti, užitkových vlastností alebo dizajnu.


Krídlové hliníkové brány sa vyrábajú do maximálnej šírky 2750 mm a do maximálnej výšky 3000 mm pri profiloch s neprerušeným tepelným mostom a do šírky 3000 mm a výšky 3000 mm pri profiloch s prerušeným tepelným mostom. Brána sa osádza do otvoru pred tým ako sa zaomietajú špalety.
Krídlové brány je možné otvárať von aj dovnútra. Otvárať dvojkrídlové brány je možné ručne alebo motorom s diaľkovým ovládaním.

 

Prospekt krídlových brán