Novinky
Skupiny nástreku DURAPRINT

  V ponuke sú nové rady nástrekov na brány - Duraprint Rustikálny štýl, Vertikálny štýl a Metal Všetky nástreky je možné použiť na všekty typy bránových sekcií: pruhy, kazety, drážka woodgrain, drážka hladká,...

viac
duraprint.cz

V súčastnej dobe je už spustený nový web, kde je už možné vyberať nástrek brán v štandardnom, exkluzívnom alebo individuálnom vyhotovení - sekcia PRODUKTY.   Vždy sú zobrazené 3 fotky brán, na ktorých je: celá brána,...

viac

posuvné brány

Úvod výrobkyposuvné brány

Posuvné brány TOP sú vyrábané z hliníkového kovania a sekcií sendvičového typu - rovnaké z akých sa vyrábajú sekcionálne brány. Tieto sekcie sú narozdiel od sekčných brán montované na výšku, čím je sekciám umožnené sa lámať v rohu garáže a zasúvať do zadu garáže. 

Výhodou tohto reišenia je možnosť čiastočného otvorenia.
Nevýhodou je, že v otvorenom stave brána zaberá miesto na bočnej stene garáže, je potrebný na zemi profil, ktorý vedie bránu, tesnenie je riešené štetinami - tie neutesnia otvor tak dokonale ako gumové tesnenia sekčnej brány. Podstatným rozdielom je aj vyššia cena oproti sekčnej bráne.

Vďaka tomu, že je výplň
z rovnakých sendvičových panelov ako sekcionálne brány, je možné posuvné brány opatriť rovnakými motívmi, farbami a foliami ako brány sekcionálne.

Posuvné brány TOP sa vyrábajú do maximálnej šírky 5000 mm a do maximálnej výšky 3000 mm. Brána sa osádza z vnútornej strany otvoru. Na zemi je profil, kotrý sa kotví do zeme.

Krídlové brány je možné kombinovať so stropným garážovým motorom.


Prospekt na posuvné brány